
Odd René Andersen
Stjernenatt – en julekonsert med Odd René Andersen
SALGET ÅPNER: Torsdag 3. april kl. 10.00
Den magiske førjulstiden blir ikke noe mindre magisk av at Odd René Andersen endelig legger ut på sin første juleturné. Mannen som blir omtalt som Norges beste soulsanger, med sin helt unike stemme, passer som hånd i hanske men juleklassikerne vi alle kjenner og er glade i.
Odd René har en særegen evne til å kommunisere med og målbinde sitt publikum, og gjennom sin deltakelse i Stjernekamp viste han at han fordyper seg i melodier og gjør dem til sine egne – uansett hvilken sjanger han synger. Han har en egen evne til å sette akkurat den stemningen han er ute etter å gi publikum, og på denne turnéen er selvsagt målet at alle forlater salen med enda litt varmere julestemning enn de hadde da de gikk inn.
Velkommen til en varm julekonsert med Odd René Andersen og band.
Odd René Andersen
TOR 27. NOV KL. 19:00
PRAKTISK INFORMASJON
Arrangementet starter presis. Dørene til salen åpner 15-30 min før. Foajeén og kulturhuset er åpent 1 time før og 1 time etter. Du viser billetten før du går inn. Om du har mobilbillett bør den lastes ned før inngang for å unngå kødannelse. Forhåndskjøp gjerne snacks og drikke, så kan det hentes i Minibaren til venstre for billettluka. Våre billettbetingelser leser du her.
PARKERING
Stå gratis utenfor kulturhuset eller nedenfor v/kulturskolen, oppe på Tinghaug og ved Borgheim skole på kveldstid. Parkering utenfor REMA er ikke tillatt, man kan risikere å få bilen tauet vekk.