Lunsj & Lyrikk
Frivilligsentralen og Den Kulturelle Spaserstokken presenterer:
Trioen fra Bygdeteateret -Sofie Asplin, Mikkel Moripen Møystad og Ingeborg Engø, inviterer til årets første Lunsj og Lyrikk, en nyskapende kulturstund midt på dagen.
Nyt en deilig lunsj mens du blir tatt med inn i lyrikkens verden gjennom dikt, fortellinger og litterære utdrag.
Forestillingen er gratis og åpen for alle. Den er en del av Frivilligsentralens kulturscene og DKSS.
Bygdeteateret er en ny profesjonell teatergruppe med røtter i
Vestfold og ambisjoner om å nå bredt. I 2025 har de begeistret publikum i alle aldre med forestillinger for både barn og voksne. Med et ønske om å gjøre teater tilgjengelig, engasjerende og rimelig, byr de på alt fra velkjente klassikere til nyskrevne komedier.
Lunsj & Lyrikk
TIR 27. JAN KL. 13:00
PRAKTISK INFORMASJON
Arrangementet starter presis. Dørene til Klubbscenen åpner 1 time før og er åpne 1 time etter. Baren er også åpen mens det pågår. Forhåndskjøp gjerne snacks og drikke som kan hentes i baren. PS. DKSS spanderer en enkel lunsj.
PARKERING
Stå gratis utenfor kulturhuset eller nedenfor v/kulturskolen, oppe på Tinghaug og ved Borgheim skole på kveldstid. Parkering utenfor REMA er ikke tillatt, man kan risikere å få bilen tauet vekk.